Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy realizować nasze projekty mające na celu promowanie polskiej mowy, polskich tradycji, kultury i historii wśród najmłodszych pokoleń Polaków urodzonych w Stanach Zjednoczonych. Bardzo liczymy na zaangażowanie i wsparcie finansowe ze strony wszystkich, którzy cenią naszą pracę i uważają, że taka działalność jest potrzebna.

My ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by nie zawieść zaufania naszych darczyńców i skutecznie realizować naszą misję (nasze sprawozdania dostępne są w zakładce Aktualności). Staramy się informować darczyńców o naszych działaniach. Dlatego też, nie częściej niż raz na pół roku, wysyłamy na adresy podane w przelewach bankowych egzemplarze naszych materiałów.

Wszystkim Darczyńcom, Firmom oraz Instytucjom, którzy wspierają już nasze działania, serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie. Jednocześnie zapraszamy do współpracy wszystkich, którym bliska jest nasza misja.