Poszukujemy wolontariuszy którzy mogą nam pomóc:
– w pracach biurowych,
– przy aktualizowaniu strony internetowej, w tworzeniu ulotek, folderów, ich dystrybucji
– w innych zajęciach związanych z codzienną pracą Fundacji.
Jeżeli jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie, wykorzystaj swoją wiedzę – za naszym pośrednictwem możesz udzielać porad, wydawać opinie.
Jeżeli chcesz zaproponować nam swoją pomoc w innej postaci, zapraszamy do kontaktu!
Co może Ci dać praca w Fundacji:
– satysfakcję,
– pomoc w odkrywaniu swoich talentów,
– nowe kontakty, znajomości,
– doświadczenie w pracy w organizacji non-profit,
– zaświadczenie o odbytym wolontariacie.
Zapraszamy!
Propozycja dla młodzieży polonijnej: Zostań praktykantem naszej fundacji i zbieraj godziny społeczne (community hours)!
Fundacja i portal Dobra Polska Szkoła zaprasza polonijną młodzież do współpracy przy różnych prowadzonych projektach.
Możesz być wolontariuszem na organizowanych wydarzeniach Polonijny Dzień Dwujęzyczności, spotkaniach czytelniczych Cała Polonia Czyta Dzieciom i innych
Spróbować swoich sił jako młody dziennikarz praktykant, zbierać informacje o ciekawych wydarzeniach, robić wywiady, nagrania filmowe, pisać teksty
Pomagać w tłumaczeniach tekstów i prowadzeniu strony internetowej
Wszystkie godziny, spędzone w ramach wykonywanych zadań, będą liczone jako community hours wymagane w szkołach średnich.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyjdź na najbliższe spotkanie organizacyjne:
SOBOTA, 5 MARCA, GODZ. 17.00
KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ NA MANHATTANIE
New York Public Library, 5th Ave at 42nd St
Więcej informacji: tel. 347-475-8966
Spotkania odbywają się raz w miesiącu.